Top Sport

Коби Брајант

Коби: Осумката ја сакам поради косата, 24.поради предизвиците (Видео)

Коби Брајант ја испиша историјата на една од најславните франизи во НБА лигата, Лос Анџелес Лејкерс откако клубот изминатата ноќ …

Коби: Осумката ја сакам поради косата, 24.поради предизвиците (Видео) Прочитај повеќе

Дискусија околу дресовите на Коби: Не барав да бидат повлечени двата броја

Поранешниот кошаркар на ЛА Лејкерс, Коби Брајант, се вклучи во дискусијата кој од неговите два дреса повеќе „заслужува“ да биде …

Дискусија околу дресовите на Коби: Не барав да бидат повлечени двата броја Прочитај повеќе

Коби: Животот ми е промашен, ако кошарката е она најдоброто што сум го направил

Коби Брајант, легендата на светската кошарка, не сака да живее од старата слава, туку се надева дека ќе започне нешто …

Коби: Животот ми е промашен, ако кошарката е она најдоброто што сум го направил Прочитај повеќе

Scroll to Top