Top Sport

Логан Пол

Арсенал со партнерство со Јутјуб ѕвездите КСИ и Логан Пол

Арсенал го потврдија новото партнерство со „ПРИМЕ“, брендот на пијачка која ја формираа Јутјуб сензациите, КСИ и Логан Пол. Според …

Арсенал со партнерство со Јутјуб ѕвездите КСИ и Логан Пол Прочитај повеќе

Мејведер се фали: Заработив 100 милиони за „лажниот“ меч со Логан Пол

Флојд Мејведер Јуниор, уште еднаш го докажа сопствениот прекар Money (Пари), откако се пофали дека заработил 100 милиони долари за …

Мејведер се фали: Заработив 100 милиони за „лажниот“ меч со Логан Пол Прочитај повеќе

Бројките од мечот Пол-Мејведер се апсолутно неверојатни

Логан Пол и Флојд Мејведер Јуниор ќе заработат фантастично од нивниот егзибициски меч во Мајами минатиот викенд, откако „Мирор“ ги …

Бројките од мечот Пол-Мејведер се апсолутно неверојатни Прочитај повеќе

Дали Мејведер-Пол е „местенка“? Мејведер го заддржа ривалот да не падне

Голем број на боксерски фанови на социјалните мрежи сметаат дека мечот помеѓу Јутјуб сензацијата Логан Пол и боксерската легенда Флојд …

Дали Мејведер-Пол е „местенка“? Мејведер го заддржа ривалот да не падне Прочитај повеќе

Логан Пол има 16 килограми повеќе од Мејведер пред ноќниот дуел

На тензичното соочување по мерењето пред мечот, стана јасно дека Јутјуб ѕвездата Логан Пол влегува со огромна предност во килограми …

Логан Пол има 16 килограми повеќе од Мејведер пред ноќниот дуел Прочитај повеќе

Мејведер искрен по конфликтот со Пол: Вакви работи се продаваат!

Боксерската легенда Флојд Мејведер Јуниор покажа поинаква страна од неговиот карактер веднаш по контроверзната и луда пресметка со Јутјуберот Џејк …

Мејведер искрен по конфликтот со Пол: Вакви работи се продаваат! Прочитај повеќе

Мејведер-Логан Пол ќе ги урне сите рекорди по заработувачката?

Флојд Мејведер Јуниор е познат како еден од најлегендарните боксери во историјата на спортот, но и човек со прекар „Money“ …

Мејведер-Логан Пол ќе ги урне сите рекорди по заработувачката? Прочитај повеќе

Scroll to Top