Top Sport

Лусиен Фавр

Фавр доби ултиматум од Борусија за „значителен“ резултат против Барселона

Лусиен Фавр останува на чело на Борусија Дортмунд и за дуелот од Лигата на шампионите против Барселона, потврдува спортскиот директор …

Фавр доби ултиматум од Борусија за „значителен“ резултат против Барселона Прочитај повеќе

Scroll to Top