Top Sport

Марк ван Бомел

Ван Бомел: ПСВ прво нека го победат Меси, па нека се тепаат за неговиот дрес

Тренерот на ПСВ Ајндховен, Марк ван Бомел вели дека ќе им дозволи на неговите фудбалери да се „тепаат“ за дресот …

Ван Бомел: ПСВ прво нека го победат Меси, па нека се тепаат за неговиот дрес Прочитај повеќе

Scroll to Top