Пипо по историскиот успех со Беневенто: Можам само да учам од Симоне

Беневенто вчера го потврди враќањето во Серија А во историска сезона за „Стрегоне“ по 1:0 победата над Јуве Стабија, подобрувајќи …

Пипо по историскиот успех со Беневенто: Можам само да учам од Симоне Прочитај повеќе