Top Sport

Софија Флерш

Тинејџерката Флерш се врати во болидот откако го скрши ’рбет во Макау! (видео)

Формула 3 возачот, 18-годишната Софија Флерш се врати зад воланот на својот болид од тимот на Ван Амерсфорт на тестирањето …

Тинејџерката Флерш се врати во болидот откако го скрши ’рбет во Макау! (видео) Прочитај повеќе

Девојката која го скрши ’рбетот ќе се врати на тркање во 2019 година! (видео)

Германската тинејџерка Софија Флерш, која го скрши ’рбетот во еден од најспектакуларните судири во историјата, потврди дека следната година се …

Девојката која го скрши ’рбетот ќе се врати на тркање во 2019 година! (видео) Прочитај повеќе

Тркање во крвта – „лудата“ Флерш вети дека ќе се врати во Макау по хорор-судирот (видео)

Германската тинејџерка, Софија Флерш вети дека ќе се врати во Макау за нова Ф3 трка, откако минатата недела за малку …

Тркање во крвта – „лудата“ Флерш вети дека ќе се врати во Макау по хорор-судирот (видео) Прочитај повеќе

По хорор-судирот тинејџерката Флерш ветува: Ќе се вратам побрза и посилна

Германката Софија Флерш вети дека ќе се врати на тркањето и покрај хорор-судирот на Макау ГП трката во саботата по …

По хорор-судирот тинејџерката Флерш ветува: Ќе се вратам побрза и посилна Прочитај повеќе

Флерш остана со скршен ’рбет по шокантниот судир (видео)

По шокантниот судир, 17-годишната германска натпреварувачка во Формула 3, Софија Флерш доби посериозна повреда на ’рбетот по спектакуларниот судир на …

Флерш остана со скршен ’рбет по шокантниот судир (видео) Прочитај повеќе

Шокантно! Неверојатен хорор судир на Ф3 трката во Макау! (видео)

Макау ГП трката од Формула 3 шампионатот е прекината, по апсолутно неверојатниот судир на Софија Флерш, која буквално со својот …

Шокантно! Неверојатен хорор судир на Ф3 трката во Макау! (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top