Top Sport

Тарибо Вест

Виери со супер-приказна за Тарибо Вест, Бог и Марчело Липи!

Кристијан „Бобо“ Виери за време на карантинот поради корона вирусот е постојано активен на Инстаграм со приказни за своите поранешни …

Виери со супер-приказна за Тарибо Вест, Бог и Марчело Липи! Прочитај повеќе

Тарибо Вест: Соиграчите се потрошија в кревет пред решавачкиот меч на СП1998

Поранешнот нигериски фудбалски репрезентативец, Тарибо Вест откри шокантни детали за кои е убеден дека влијаеле неговата селекција да биде елиминирана …

Тарибо Вест: Соиграчите се потрошија в кревет пред решавачкиот меч на СП1998 Прочитај повеќе

Scroll to Top