Top Sport

Младиот Меккени не можеше да не зјапа во Дилета

Вестон Меккени, првиот Американец кој заиграл за Јувентус, е една од позитивните приказни кај „старата дама“ оваа сезона, која не е толку воодушевувачка за навивачите, а сега има чест да стане и Интернет-меме, по изразот на неговото лице кога ја виде преубавата водителка Дилета Леота.

Секако, можеби се работи за случаен израз на лицето, но тоа не пречеше да се направат стотина шеги на сметка на Американецот.

Најпопуларната спортска новинарка во Италија наполни 29 години (фото)

Златан во домашни проблеми – ја изневерил сопругата со Дилета Леота?

Watch Sleepy Princess in the Demon Castle Episode 11 (https://animedao.nl/m/zge1/ep-11) at AnimeDao nisekoi animedao

Dragon Ball Z (Dub) (https://animeheaven.pro/m/mqq) Episode 291 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven dragon ball

Scroll to Top