Top Sport

Ал Наср

(Видео) Роналдо покажа дека е пенал-мајстор, па им направи мерак на Саудијците со посебен танц

По слабиот старт на шампионатот, клубот на Кристијано Роналдо, Ал-Наср се враќа на вистински ритам со 4:0 победата над Ал-Шабаб, …

(Видео) Роналдо покажа дека е пенал-мајстор, па им направи мерак на Саудијците со посебен танц Прочитај повеќе

(Видео) Роналдо и Мане „проработеа“, конечно, победа за Ал-Наср

По неочекуваните два порази на стартот на сезоната, ѕвезденото напаѓачко дуо на саудискиот Ал-Наср, Кристијано Роналдо и Садио Мане „проработија“ …

(Видео) Роналдо и Мане „проработеа“, конечно, победа за Ал-Наср Прочитај повеќе

(Видео) Џабе Роналдо, Мане и Брозовиќ – Ал-Наср со втор пораз во низа

Клубот на Кристијано Роналдо, Ал-Наср го доживеа и вториот пораз во низа на стартот на шампионатот на Саудиска Арабија, откако …

(Видео) Џабе Роналдо, Мане и Брозовиќ – Ал-Наср со втор пораз во низа Прочитај повеќе

(Видео) Деби-голот на Мане недоволен за Ал-Наср, победа за Џерард и Хендерсон

Садио Мане го постигна својот прв гол во саудиската Про лига, но на крајот славеа други легенди на Ливерпул, Стивен …

(Видео) Деби-голот на Мане недоволен за Ал-Наср, победа за Џерард и Хендерсон Прочитај повеќе

(ВИДЕО) Роналдо го одведе Ал-Наср до историски трофеј во Арапскиот куп на шампионите

Фудбалерите на Ал-Наср го освоија трофејот во Арапскиот куп на шампионите откако во финалето го победија Ал-Хилал со 2:1. Херој …

(ВИДЕО) Роналдо го одведе Ал-Наср до историски трофеј во Арапскиот куп на шампионите Прочитај повеќе

(ВИДЕО) Роналдо го одведе Ал-Наср во финалето на Арапскиот куп на шампионите

Португалската ѕвезда Кристијано Роналдо го одведе Ал-Наср во финалето на Арапскиот куп на шампионите. Неговиот тим го победи Ал Шорта …

(ВИДЕО) Роналдо го одведе Ал-Наср во финалето на Арапскиот куп на шампионите Прочитај повеќе

Scroll to Top