Top Sport

Антоан Гризман

Дугари: Меси е дете од метар и пол кое е „полу-аутистично“!

Поранешниот француски напаѓач Криштоф Дугари влезе во неверојатен напад на Лионел Меси во обид да го одбрани Антоан Гризман по …

Дугари: Меси е дете од метар и пол кое е „полу-аутистично“! Прочитај повеќе

Гризман нема намера да замине, неговата менаџерка бара итен состанок со клупските челници

Антоан Гризман ја надополни листата на проблеми на сите полиња, со кои сезонава фудбалскиот клуб Барселона. Францускиот репрезентативец на последните …

Гризман нема намера да замине, неговата менаџерка бара итен состанок со клупските челници Прочитај повеќе

Сетиен за „отсуството“ на Гризман: Не гледам колку чинат моите фудбалери

Тренерот на Барселона, Кике Сетиен е под притисок по 2:2 ремито со Селта Виго, со кој Каталонците им дадоа предност …

Сетиен за „отсуството“ на Гризман: Не гледам колку чинат моите фудбалери Прочитај повеќе

Scroll to Top