Top Sport

Црвена ѕвезда

„Српско-француски заговор“ ѝ ја обезбедил победата на Црвена ѕвезда!?

Постои „српско-француски заговор“ во фудбалот тврдат дел од медиумите во Грција. Според нив поради тоа Олимпијакос, во второто, биле поразени …

„Српско-француски заговор“ ѝ ја обезбедил победата на Црвена ѕвезда!? Прочитај повеќе

Црвена ѕвезда го сака Несторовски – Палермо бара 7 милиони евра

Црвена ѕвезда покажала сериозен интерес за македонскиот репрезентативец Илија Несторовски, рекол директорот на Палермо Фабрицио Лучези. Локалните медиуми пренесуваат дека …

Црвена ѕвезда го сака Несторовски – Палермо бара 7 милиони евра Прочитај повеќе

Челникот на ПСЖ се жалел кај Чеферин поради кореографијата во Белград (Фото)

Претседателот на Пари Сен Жермен, Насер Ал-Келаифи, поради кореографијата на натпреварот со Црвена ѕвезда во Лигата на шампионите, наводно се …

Челникот на ПСЖ се жалел кај Чеферин поради кореографијата во Белград (Фото) Прочитај повеќе

Капитенот на Црвена ѕвезда од северната трибина го предводел навивањето (Фото)

Капитенот на Црвена ѕвезда Вујадин Савиќ, синоќа, поради повреда го пропушти натпреварот против Пари Сен Жермен. Францускиот шампион победи на …

Капитенот на Црвена ѕвезда од северната трибина го предводел навивањето (Фото) Прочитај повеќе

Scroll to Top