Top Sport

Кингсли Коман

Катарскиот шеик понудил 6,5 милијарди фунти за Манчестер Јунајтед и три суперѕвезди, Мбапе, Коман и Камавинга

Катарскиот шеик Јасим бин Хамад Ал-Тани му понуди на американското семејство Глејзер пет милијарди фунти за стопроцентна сопственост на Манчестер …

Катарскиот шеик понудил 6,5 милијарди фунти за Манчестер Јунајтед и три суперѕвезди, Мбапе, Коман и Камавинга Прочитај повеќе

Коман го казни поранешниот тим – Баерн има водство во Париз!

Баерн Минхен по релативната доминација во првото полувреме на „Паркот на принцовите“ во Париз, успеа да стигне до водство против …

Коман го казни поранешниот тим – Баерн има водство во Париз! Прочитај повеќе

Нема крај на проблемите за Франција: Повреден е и Кингсли Коман

Проблемите во таборот на фудбалската репрезентација на Франција не престануваат, бидејќи денешниот тренинг на тимот го пропушти напаѓачот Кингсли Коман, …

Нема крај на проблемите за Франција: Повреден е и Кингсли Коман Прочитај повеќе

Убава вест за Баерн: Кингсли Коман ја надмина повредата

Францускиот интернационалец Кингсли Коман ја надмина повредата и се врати на тренинзите на Баерн Минхен. Десет дена откако напаѓачот го …

Убава вест за Баерн: Кингсли Коман ја надмина повредата Прочитај повеќе

Потврда од Минхен – Коман во Баерн до 2027 година

Францускиот репрезентативец, Кингсли Коман, го стави својот потпис на новиот договор со Баерн Минхен. Баварците потврдија дека Коман, според новиот …

Потврда од Минхен – Коман во Баерн до 2027 година Прочитај повеќе

Се договорија Баерн и Коман – Францускиот ас ќе го продолжи престојот во Минхен

Кингсли Коман, човекот кој му ја донесе на Баерн, последната титула во Лигата на шампионите, ќе го продолжи престојот во …

Се договорија Баерн и Коман – Францускиот ас ќе го продолжи престојот во Минхен Прочитај повеќе

Scroll to Top