Top Sport

Кристоф Галтие

Пари Сен Жермен „раскина“ со Галтие, утре го претставува Луис Енрике

Францускиот шампион Пари Сен Жермен утре на прес-конференција во својата база во Поаси ќе го претстави новиот тренер Луис Енрике, …

Пари Сен Жермен „раскина“ со Галтие, утре го претставува Луис Енрике Прочитај повеќе

Галтие по обвинувањата за расизам: Мојот живот е збогатен со различност

По обвинувањата дека е расист, тренерот на Пари Сен-Жермен, Кристоф Галтие изјави дека неговиот живот е збогатен со различност по …

Галтие по обвинувањата за расизам: Мојот живот е збогатен со различност Прочитај повеќе

Scroll to Top