Top Sport

Набил Фекир

Лекарските прегледи го делат Фекир од трансфер во Бетис

Набил Фекир кариерата ќе ја продолжи во екипата на Бетис. Ова е изненадувачки трансфер бидејќи минатото лето европските великани се …

Лекарските прегледи го делат Фекир од трансфер во Бетис Прочитај повеќе

Сега никој не го сака, Лион ќе му дадат нов договор на Фекир

Лион ќе ги обноват преговорите со Набил Фекир за продолжување на договорот, ако Французинот, за кој едно време беа заинтересирани …

Сега никој не го сака, Лион ќе му дадат нов договор на Фекир Прочитај повеќе

Фекир му донесе на Лион место во осминафиналето, Баерн со лудo реми во Амстердам (видео)

Францускиот Лион го обезбеди последното 16. место во осминафиналето на Лигата на шампионите, откако во Украина успеа да обезбеди 1:1 …

Фекир му донесе на Лион место во осминафиналето, Баерн со лудo реми во Амстердам (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top