Top Sport

Рајан Гравенберх

Куман го предупреди Гравенберх: Не можеш кога сакаш да доаѓаш со Холандија

Холандскиот селектор Роналд Куман го нападна новото засилување на Ливерпул, Рајан Гравенберх, кој одби повик да настапи за У-21 репрезентацијата …

Куман го предупреди Гравенберх: Не можеш кога сакаш да доаѓаш со Холандија Прочитај повеќе

Ливерпул и Манчестер јунајтед во трка за потписот на Гравенберх

Ливерпул отворија преговори со Баерн Минхен за трансфер на фудбалерот од средниот ред, Рајан Гравенберх, обидувајќи се да ги победат …

Ливерпул и Манчестер јунајтед во трка за потписот на Гравенберх Прочитај повеќе

Баерн потврдија дека го сакаат Гравенберх од Ајакс

Спортскиот директор на Баерн Минхен, Хасан Салихамиџиќ потврди дека германскиот клуб кој вчера ја запечати 10-тата бундеслигашка титула во низа, …

Баерн потврдија дека го сакаат Гравенберх од Ајакс Прочитај повеќе

Scroll to Top