Top Sport

Дени Дринквотер

Барнли го вратија проблематичниот Дринквотер во Челси

Барнли го вратија Дени Дринквотер на Челси по шестмесечната позајмица одбележана со скандали надвор од теренот и со малку влијание …

Барнли го вратија проблематичниот Дринквотер во Челси Прочитај повеќе

Дринквотер флертувал со туѓа девојка, па добил сериозен ќотек

Фудбалерот од средниот ред на Барнли, Дени Дринквотер добил посериозни повреди откако бил нападнат од група луѓе по луда ноќ …

Дринквотер флертувал со туѓа девојка, па добил сериозен ќотек Прочитај повеќе

Scroll to Top