Top Sport

Хери Мегваер

Вест хем биле на чекор од Мегваер, главен проблем биле парите

Вест хем биле „многу блиску“ до потписот на Хери Мегваер од Манчестер јунајтед ова лето, открива еден од помошниците на …

Вест хем биле на чекор од Мегваер, главен проблем биле парите Прочитај повеќе

Кион: Мегваер не е виновен во Јунајтед, нив им поминува автобус во средниот ред

Поранешниот фудбалер на Арсенал, Мартин Кион смета дека поранешниот капитен Хери Мегваер не е најголемиот проблем во тимот, туку дека …

Кион: Мегваер не е виновен во Јунајтед, нив им поминува автобус во средниот ред Прочитај повеќе

Тен Хаг е „среќен“ што Мегваер ги одби Вест хем: Потребен ни е во тимот

Менаџерот на Манчестер јунајтед, Ерик Тен Хаг инсистира дека е среќен што Хери Мегваер одби трансфер од 30 милиони фунти …

Тен Хаг е „среќен“ што Мегваер ги одби Вест хем: Потребен ни е во тимот Прочитај повеќе

Јунајтед одбиле да го пратат Мегваер на позајмица во Вест хем

Манчестер јунајтед ја одбиле понудата од Вест хем за позајмица на поранешниот капитен, Хери Мегваер, сметајќи на целосна продажба на …

Јунајтед одбиле да го пратат Мегваер на позајмица во Вест хем Прочитај повеќе

Мегваер очекува прекрасна атмосфера на „Олд Трафорд“ против Македонија

Капитенот на Манчестер јунајтед, Хери Мегваер очекува прекрасна атмосфера на „Олд Трафорд“ на квалификацискиот меч против Македонија во понеделник. „Трите …

Мегваер очекува прекрасна атмосфера на „Олд Трафорд“ против Македонија Прочитај повеќе

Scroll to Top