Top Sport

Педри

ПСЖ ќе ја активира откупната клаузула во договорот на Педри

Француските медиуми објавија, а шпанските пренесоа дека се подготвува спектакуларен трансфер како дел од офанзивата на ПСЖ против Барселона. ПСЖ …

ПСЖ ќе ја активира откупната клаузула во договорот на Педри Прочитај повеќе

Барса ќе го одмори Педри, постои загриженост по серијата повреди оваа сезона

Барселона одлучила да го „одмори“ Педри во последните три меча од сезоната во Ла лига, стравувајќи од мускулна повреда откако …

Барса ќе го одмори Педри, постои загриженост по серијата повреди оваа сезона Прочитај повеќе

Педри воодушевен од Левандовски: Има 34, а изгледа како да има 20

Фудбалерот од средниот ред на Барселона, Педри беше воодушевен од својот нов соиграч, Роберт Левандовски, откако полскиот ветеран постигнаа два …

Педри воодушевен од Левандовски: Има 34, а изгледа како да има 20 Прочитај повеќе

Scroll to Top