Top Sport

Синиша Михајловиќ

Михајловиќ: Не купив куќа во Болоња, мојата е во Рим!

Стратегот на калчолигашот Болоња, српскиот тренер Синиша Михајловиќ по мечот што неговиот тим го доби против Џенова имаше интересна прес-конференција …

Михајловиќ: Не купив куќа во Болоња, мојата е во Рим! Прочитај повеќе

Болоња планираат да го заддржат Михајловиќ на „долги патеки“

Извршниот директор на Болоња, Клаудио Фенучи вели дека клубот ќе му понуди на Синиша Михајловиќ, заддржувајќи го српскиот тренер на …

Болоња планираат да го заддржат Михајловиќ на „долги патеки“ Прочитај повеќе

Михајловиќ доби 3 милиони евра за 12-те дена на клупата на Спортинг

Португалскиот фудбалски клуб Спортинг Лисабон го исплати долгот кон српскиот тренер, Синиша Михајловиќ во висина од 3 милиони евра поради …

Михајловиќ доби 3 милиони евра за 12-те дена на клупата на Спортинг Прочитај повеќе

Scroll to Top