Top Sport

бенфика

Го бараа Атлетико и Барселона, тој реши да се пресели во Баер Леверкузен

Алекс Грималдо реши кариерата да ја продолжи во Бундес лигата. 27. годишниот Шпанец одби неколку понуди од татковината и реши …

Го бараа Атлетико и Барселона, тој реши да се пресели во Баер Леверкузен Прочитај повеќе

Сити преку Баварија до средба со Реал, Интер и Милан во градско полуфинале

Манчестер сити не дозволи никакво изненадување на „Алијанц арената“ одигрувајќи 1:1 со Баерн Минхен, за со неверојатни вкупни 4:1 да …

Сити преку Баварија до средба со Реал, Интер и Милан во градско полуфинале Прочитај повеќе

Маестрален гол на Барела, Интер на чекор од полуфинале против градскиот ривал

Интер е на чекор од пласман во полуфиналето на Лигата на шампиони и тоа против лутиот градски ривал Милан, откако …

Маестрален гол на Барела, Интер на чекор од полуфинале против градскиот ривал Прочитај повеќе

Scroll to Top